خوش آمدید — امروز پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶
مشاهده خبر

افتتاح پروژه‌های عمرانی فرودگاه‌های ساری و رامسر در اسفندماه امسال

تاریخ ارسال: شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
کد: 1007166
بازدید: 254

 

مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران گفت: ۳ پروژه در فرودگاه ساری و ۴ پروژه عمرانی در فرودگاه رامسر در اسفندماه امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای مازندران : سعداله وطن‌خواه عنوان کرد: بهسازی سقف سالن چند منظوره فرودگاه ساری با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان شروع شده و تا ۲۰ روز آینده به پایان می‌رسد.

وی ادامه داد: همچنین عملیات اجرایی لوله‌گذاری کانال ضلع جنوبی باند به طول ۲۰۰ متر و اعتبار ۱۱۰ میلیون تومان در حال اجراست. اجرای این پروژه به افزایش ایمنی پروازها در آستانه باند می‌انجامد. همچنین عملیات بهسازی نمای ساختمان اداری ایمنی زمینی فرودگاه ساری با صرف ۷۰ میلیون تومان تمام شد.

وطن‌خواه گفت: (20 بهمن‌ماه۹۵) نیز با حضور در فرودگاه رامسر از پروژه‌های عمرانی آن بازدید شد و این پروژه‌ها حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و در اسفندماه امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

وی ادامه داد: اکنون بازسازی و بهسازی برج مراقبت فرودگاه رامسر و همچنین بهسازی ساختمان ایمنی زمینی آن تمام شده است. بهسازی واحدهای اداری فرودگاه رامسر نظیرIT، اتاق سرور و نصب سرورها و اتاق CCTV هم در حال اتمام است.

به گفته مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران، پروژه‌های عمرانی فرودگاه رامسر از آبان‌ماه امسال آغاز شد و طی سه ماه با صرف حدود ۳۰۰ میلیون تومان به پایان رسید.

وی افزود: همچنین با شهردار رامسر جلسه‌ای داشتیم و بر سر موضوع بازسازی دیوارهای حفاظتی این فرودگاه مذاکره کردیم. اگر شهرداری موافقت خود را اعلام کند از هفته آینده دیوارهای حفاظتی این فرودگاه بازسازی می‌شود، در غیر این صورت سال آینده این پروژه اجرایی خواهد شد .