خبر خبر

افتتاح خط پروازي بومي وارش و سالن مستقبلين فرودگاه ساري
آئين افتتاح اولين خط پروازي بومي مازندران شرکت هواپيمايي وارش و بهره برداري از سالن مستقبلين ومشايعين فرودگاه ساري انجام شد .

قائم مقام مديرعامل در امور فرودگاه هاي کشور با اشاره به راه اندازي اولين خط پروازي بومي در مازندران گفت: زنجيره حمل و نقل هوايي به عنوان بزرگ ترين محور توسعه مناطق، در مازندران تکميل شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای مازندران  ، حسین اسفندیاری روز سه شنبه در آیین راه اندازی خط پرواز 'وارش ایرلاین ' در فرودگاه ساری افزود: در سال های اخیر اقدامات زیرساختی برای فرودگاه ساری انجام شد که در سال های آینده با کمبودی مواجه نباشیم .

وی ادامه داد: همچنین با خرید دستگاه فرود دقیق و آغاز عملیات اجرایی و راه اندازی این تجهیزات، این‌ زیرساخت در فرودگاه ساری در حال تامین است .

اسفندیاری با اشاره به تحریم هایی وارده بر ایران، گفت: با وجود تمام‌ این مسائل، آوردن این تجهیزات هواپیمایی به فرودگاه ساری گام بزرگی به شمار می رود .

قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاه های کشور افزود: تعداد زیاد فرودگاه و کمبود تجهیزات داریم اما فرودگاه ساری توانست این تجهیزات را تامین بکند .

وی همچنین از ایجاد ترمینال 6 هزار مترمربعی به عنوان بخش دیگر زیرساخت های فرودگاه ساری یاد کرد و گفت: با گسترش پروازها این فضا برای مسافران و مشایعت کنندگان لازم بود.

وی راه اندازی خط پرواز بومی در مازندران را موفقیتی برای این استان دانست و افزود: داشتن پایگاه خط هوایی در یک استان باعث جهش فوق العاده در آمار پرواز مسافران و حمل بار می شود

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد