خبر خبر

فرايند عمليات روشنايي باند و اصلاح مسير تردد هواپيما در فرودگاه رامسر بررسي شد
چاپ صفحه
معاون عمليات فرودگاهي در سفر به رامسر به بررسي فرايند و فضاهاي عمليات روشنايي باند و نيز مقاوم سازي و اصلاح مسير تردد حرکت هواپيما از باند به پارکينگ فرودگاه رامسر پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاههای مازندران ، به دنبال بازدید اخیر رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت از فرودگاه رامسر و تاکید وی بر برطرف کردن هرچه سریع تر موانع و بهره برداری از باند جدید این فرودگاه، 14 مرداد مصطفی صفایی، معاون عملیات فرودگاهی به همراه محمدرضا زحمتکشان سرپرست اداره کل عمران و توسعه فرودگاه ها از نزدیک به بررسی اولیه فرایند اجرای دو پروژه روشنایی باند و نیز مقاوم سازی و اصلاح مسیر تردد هواپیما از باند به پارکینگ پرداخت.

سعداله وطن خواه در این رابطه گفت: سیویل ورک پروژه روشنایی باند فرودگاه رامسر به پایان رسیده و در مدت دو ماه عملیات نصب چراغ و کابل کشی انجام می شود. 

وی افزود: با تاکید معاونت عملیات فرودگاهی مقرر شد آزمایشگاه مکانیک خاک نمونه برداری لازم را برای آغاز پروژه مقاوم سازی و اصلاح مسیر تردد هواپیما از باند به هواپیما انجام دهد و پس از اعلام نتیجه (ظرف یک هفته) فرایند اجرای این طرح آغاز شود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد