خبر خبر

پيام تبريک مديرکل فرودگاههاي مازندران به مناسبت روز جهاني الکترونيک هواپيمايي
همکاران محترم اداره ارتباطات و ناوبري اداره کل فرودگاههاي استان مازندران

امروزه سازمانها و صنایع همراه با توسعه دانش و فن آوری بمنظور حفظ موقعیت خود در بازار و دستیابی به مزیت های رقابتی از هر گونه تلاشی فرو گذار نکرده ، همواره سعی در تسخیر با لاترین و به روز ترین دستاوردهای علمی در زمینه تجهیزات  دارند .

بی شک دانش و صنعت ارتباطات نیز نه تنها از این قاعده مستثنی نیست بلکه پیشروتر و سریعتر از دیگرشاخه های علمی در حال توسعه و کمال است. فرا رسیدن 12 نوامبر برابر با 21 آبانماه "سالروز جهانی الکترونیک هواپیمائی"، یادآور تلاش  متخصصان و کارشناسان صنعت هوائی در حوزه های ارتباطات و ناوبری و کنترل راداری فضای کشور و اهتمام مجدانه آنان در جهت نیل به خود کفائی و کاهش اثر تحریم های ضالمانه استکبار بین الملل و شکست انحصار استعمار و تامین نیازمندیهای صنعت با اتکاء به دانش داخلی مطابق با استراتژی درون زایی و برونگرائی است .

ضمن تبریک این مناسبت میمون لازم میدانم کوشش و تلاش یکساله شما همکاران گرامی را در مجموعه اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاههای استان مازندران در جهت تامین و نگهداری سامانه های ارتباطی و کمک ناوبری و کمک بازرسی در راستای تامین سلامت و بی خطری پروازها و آرامش مسافران ارج نهاده، از خدای متعال ادامه توفیقات همگان را در پرتو انفاس قدسی حضرت ولی عصر ( عج)  در جهت خدمت به مردم و میهن اسلامی و اعتلای اهداف صنعت هوانوردی کشور مسالت می نمایم .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد