نمایش محتوا نمایش محتوا

مناقصه ها و مزايده ها

کلیه مناقصه ها و مزایده های شرکت فرودگاه های کشور و فرودگاه های زیرمجموعه درپایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات بارگزاری می شود.

جهت دریافت اطلاعات و فایل اسناد مربوطه به پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات وارد شوید و در منوی سمت راست گزینه "فراخوان ها"را انتخاب نمایید

برای مشاهده راحت تر مناقصات شرکت فرودگاه های کشور و فرودگاه های تحت نظارت در پایین صفحه فراخوان ها در قسمت جستجو  در عنوان "دستگاه مناقصه گزار" عبارت "فرودگاه" را تایپ نموده و دکمه جستجو را کلیک کنید. 

در صفحه نتایج می‌توانند اطلاعات جاری و بایگانی مربوطه را مشاهده نمایند.

 برای دریافت اسناد و صورتجلسات ، ثبت‌نام در پایگاه الزامی است.لازم به ذکر است این پایگاه به منظور اطلاع‌رسانی مناقصات کشور برای عموم مردم از طریق دولت راه‌ اندازی گردیده و دریافت تمامی اطلاعات فوق کاملاً رایگان بوده و هیچ فرد و گروهی مجاز به اخذ هزینه جهت ارایه خدمات فوق نمی‌باشد.

فرایند ثبت نام:

1-       انتخاب گزینه ثبت‌نام و تعریف شناسه، رمز عبور و ایمیل معتبر

2-        دریافت ایمیل فعال سازی

3-        کلیک روی لینک فعال سازی در ایمیل

4-       ورود به پایگاه

5-       انتخاب گزینه تنظیمات‌کاربری و زیربخش اصلاح مشخصات حقیقی و حقوقی و تکمیل هر دو زیربخش

 

 

 

برای تکمیل ثبت نام یا ورود به منظور استفاده از امکانات این پایگاه "ورود جهت اخذ و ثبت اطلاعات تکمیلی " را از گوشه بالای سمت راست صفحه انتخاب و اقدام فرمایید.

سپس روند توضیح داده شده در بالا را برای یافتن مناقصه / مزایده مورد نظر خود طی کرده ، بر روی عنوان مناقصه کلیک کنید.

در صفحه جدید باز شده می توانید اطلاعات مناقصه / مزایده را مشاهده کرده و در صورتی که فایل اسناد مربوطه بارگزاری شده باشد می توانید در پایین صفحه در قسمت دریافت فایل ،اسناد مربوط به مناقصه انتخابی خود را دریافت نمایید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد چگونگی ثبت نام و استفاده از پایگاه، به بخش راهنمای پایگاه مراجعه فرمایید. همچنین درصورت وجود هر گونه اشکال، با بخش "مرکز پیام پایگاه" از طریق کلید "ارتباط با ما" تماس حاصل فرمایید.

ارزیابی پیمانکاران

بهره برداری از محل ها و فضاهای تبلیغاتی فرودگاههای بین المللی ساری/documents/1785434/0/5545.pdf/c0f627ca-05d2-4087-9736-3ae1ad7fe075

مناقصه پروژه تجميع موتورخانه و كانال آدم رو فرودگاه ساري

آگهی فراخوان عمومی شناسایی متقاضی جهت واگذاری

بخشنامه فراخوان فرودگاه بین المللی ساری

بخشنامه واگذاری فضای ترمینال مستقبلین به منظور ارایه خدمات

                                                                                                          سامانه تدارکات الکترونیکی دولت